fbpx

Ettevõtetele

28/04/2022 2022-09-20 21:16

Ettevõttele

01

Ärikohtumised
Koosolekuid saab pidada peokuuris või lehtpuude all, kus rahumeelne loodus paneb mõtted õiges rütmis voolama ning loob täieliku üksteisemõistmise.

02

Ettevõtte üritused
Seminaride, sünnipäevade ja muude koosviibimiste korraldamiseks pakume peokuuri, mis mahutab 20 inimest.

03

Avalikud üritused
Peetri talu rahumeelne õhkkond on suurepärane paik vaimu turgutamiseks. Seetõttu sobib talu ideaalselt joogalaagrite, väelauluõhtute või muude hingestatud ürituste jaoks.

04

Jõulupeod
Peetri talu pakub võimalust pidada üritusi peokuuris ja ilusa ilma korral ka vabas õhus.

Meist

Taluõuest leiame naeratava perenaise, kes on lipanud peenrale peterselli tooma. Köögis praksub juba ahi ning tulel küpsevad värsked kodumaised saadused, mille meelierutav lõhn on vallutanud kogu ümbruse. Peetri talu perenaine Helen ühendab toidus filigraanselt ilu ja naudingu. Tema käekirja on kujundanud arvukad välismaareisid ja kogemus eri kultuuride köökidega: mängleva kergusega jõuavad taldrikule nii tasakaalustatud Põhjamaade maitsed, mahlased Vahemere hõrgutised kui ka särtsakad Aasia road.

Gurmee

Läänemaa viljakate põldude vahel, suurest teest ja argimürast eemal laulavad lopsakad metsad ja punavad jõhvikarikkad rabad. Siin peidab end väike rahuoaas – tilluke Soolu küla, kus maaelu hoitakse endiselt au sees ning üksmeelne kogukond tegutseb hoogsalt ühiste eesmärkide nimel. Kui looklevat teerada mööda edasi minna, hakkavad kiviaedade ja sirelihekkide vahelt paistma külalislahked majakesed. Tere tulemast! Oledki jõudnud Peetri tallu, pika ajalooga rehielamusse keset nõiduslikku loodust.

Tegevused gruppidele

Läänemaa 5
Läänemaa 6
Läänemaal
Läänemaa 1

Ratsutamine

Matkamine

Looduses kõndimine

Paadi/kanuumatkad

Haapsalu linn

Läänemaa 4

Roosta rand

Töötoad

Savist meisterdamine

Österby sadam

Rajad

Ratsutamine

Matkamine

Looduses kõndimine

Paadi/kanuumatkad

Haapsalu linn

Roosta rand

Töötoad

Savist meisterdamine

Österby sadam

Rajad

Võtke meiega ühendust

Kui soovite lisainfot või hinnakirja, võtke meiega ühendust ja me leiame teile sobiva lahenduse!

COVID-19

Kohustus tagada puhas ja ohutu keskkond tervishoiu- ja ohutuseeskirjade abil. Kuna COVID-19 ei ole veel läbi ja maailm areneb uue normaalsuse suunas, jätkab Peetri talu ennetavaid tegevusi, et tagada meie külaliste turvalisus ja heaolu.

Vaata saadavust

1 Tuba , 1 Täiskasvanu , 0 Laps
Toad
Täiskasvanud
Lapsed