Koduresto

28/04/2022 2023-03-11 12:20

Koduresto

Peakokk

Helen on aastaid töötanud Hispaania suursaadiku peakokana ja teinud endale nime toitlustusmaailmas. Tema aastatepikkune kogemus väljendub paljudes gurmeeõhtusöökides, lõunasöökides, vastuvõttudes, sünnipäevades ja bufeedes, mida ta korraldanud on. Külalised nautimas tema imelisi toite ja tähistamas oma erilisi tähtpäevi - see on see, mis on Helen Pohla jaoks meeldejääv. Sellised hetked soojendavad südant ja innustavad teda edaspidigi armastusega maitsvaid roogasid valmistama.

Peetri Talu Gurmee

Pakume 3 ja 5-käigulist õhtusöögi menüüd. Muidugi on valikus ka taimetoidumenüü. Kui Sul peaks olema mõni erisoov, siis anna palun meile sellest teada, et saaksime Sinuga arvestada. Kui soovid lihtsalt sööma tulla, siis palume arvestada sellega, et me teenindame vähemalt neljaliikmelist seltskonda, välja arvatud ööbimised.

Külastate meid varsti?
Eeltelli kohe
Meie menüü on hooajaline

Lähtume oma menüüs hooajalisusest ja pakume värskeid tooteid, mida loodus meile kõige heldemalt pakub. Kasutame puhtaid ja kvaliteetseid tooraineid, mis pärinevad kohalikelt põllumajandustootjatelt. Rohelist kraami pakub Väike Mahetalu ja maitsetaimed korjame enda põldudelt.

Broneeri laud

Broneeri oma lõuna- või õhtusöök juba täna, et kogeda Peetri talu ainulaadseid maitseid!

Vaata saadavust

1 Tuba , 1 Täiskasvanu , 0 Laps
Toad
Täiskasvanud
Lapsed