fbpx

Koduresto

28/04/2022 2023-08-03 11:38

Koduresto

Peakokk

Helen on aastaid töötanud Hispaania suursaadiku peakokana ja teinud endale nime toitlustusmaailmas. Tema aastatepikkune kogemus väljendub paljudes gurmeeõhtusöökides, lõunasöökides, vastuvõttudes, sünnipäevades ja bufeedes, mida ta korraldanud on. Kui külalised naudivad meie imelisi toite ja tähtpäeva meenutatakse ka aastate pärast, on see Helen Pohli jaoks meeldejääv sündmus. Sellised hetked soojendavad südant ja innustavad teda armastusega maitsvaid roogasid valmistama.

Peetri Talu Gurmee

Pakume ka mitmesuguseid taimetoidu valikuid ja rahuldame hea meelega muid erisoove – anna meile lihtsalt neist teada, et saaksime Sinuga arvestada. Kui soovid lihtsalt sööma tulla, siis palume arvestada sellega, et me teenindame vähemalt neljaliikmelist seltskonda (välja arvatud ööbimised).

Külastate meid varsti?
Eeltelli kohe

3-käiguline gurmee õhtusöök

5-käiguline gurmee õhtusöök

Meie menüü on hooajaline

Lähtume oma menüüs hooajalisusest ja pakume värskeid tooteid, mida loodus meile kõige heldemalt pakub. Kasutame puhtaid ja kvaliteetseid tooraineid, mis pärinevad kohalikelt põllumajandustootjatelt. Rohelist kraami pakub Väike Mahetalu ja maitsetaimed korjame enda põldudelt.

Broneeri laud

Broneeri oma lõuna- või õhtusöök juba täna, et kogeda Peetri Talu ainulaadseid maitseid!

Vaata saadavust

1 Tuba , 1 Täiskasvanu , 0 Laps
Toad
Täiskasvanud
Lapsed